Magyar beszédének végén a képviselőkhöz fordult, jelezve, hogy mindenkinek döntenie kell arról, hogy a közvagyon helyreállítását támogatja-e, vagy a maffiával marad. Figyelmeztette, hogy aki nem áll ki a vonatkozó törvények mellett, az a maffia táborába lép. Kijelentette, hogy nem kérnek politikai kedvezményeket, de nem is engedik, hogy bárki útját állja Magyarország megtisztításának.
Ezután a miniszterelnök a magyar állampolgárokhoz is szólt, arra buzdítva őket, hogy vegyenek részt ebben a folyamatban, és soha ne gondolják, hogy nem értenek hozzá. Beszéde végén ígéretet tett arra, hogy végig fogják vinni ezt a folyamatot.
„Induljon a tisztítótűz, éljen a haza!” – zárta mondanivalóját.
Forrás 24.hu
