Viharok jönnek, riasztást adott ki a HungaroMet.

Viharok jönnek, riasztást adott ki a HungaroMet.

Zivatarveszély miatt riasztást adott ki a HungaroMet. A tájékoztatásuk szerint a déli óráktól a Duna vonalában, valamint annak keleti részén, és az Alpokalja térségében egyre több zivatar várható.

A zivatarok környezetében viharos széllökések, helyenként felhőszakadás és jégeső is előfordulhat. Az esti óráktól kezdve a zivatarok valószínűsége Észak felől fokozatosan csökken.

Forrás: HVG

Nyitókép: Vihar Budapest felett. Fotó: HVG / Veres Viktor

Forrás hvg.hu