Babis cseh miniszterelnök optimista az együttműködéssel kapcsolatban; megköszönte a kapott jegyzettömböt, és szívesen emlékezett vissza a korábbi V4-es tárgyalásokra, amelyek szép emlékeket hagytak benne. Úgy véli, hogy a négy ország együttműködése meghatározza Európa jövőjét. Meggyőződése, hogy csoportjuk jól fog működni, ahogyan eddig is, és biztos abban, hogy sikereket fognak elérni. Babis fontosnak tartja, hogy az ír uniós soros elnökség alatt a közös költségvetés mellett a CO2-kvóták kérdése is középpontba kerüljön. Hozzátette, hogy mind a négyen a kohézió hívei.
Forrás 24.hu
