Hűsölni vágyókat vár a budai Szent Ferenc kórház!

Hűsölni vágyókat vár a budai Szent Ferenc kórház!

Kedves Szomszédok, II. kerületi Lakók! A jelenlegi hőségriadóra és a várható hosszú távú magas hőmérsékletre való tekintettel, hasonlóan az előző évekhez, szeretettel várjuk azokat, akik számára hűsítő lehetőséget nyújt klimatizált kórházunk. – írja a budapesti Szent Ferenc Kórház a Facebookon. Hangsúlyozzák, hogy a földszinti előtérben és az étkezőben vízzel és könyvekkel várják azokat, akiknek túl melegük van. Emellett, noha nem a legforróbb órákban, érdemes ellátogatni a kertbe is, ahol árnyékos helyek találhatók. Ez kellemesebb környezetet biztosíthat a négy fal között uralkodó hőségnél.

Forrás 24.hu