Tüntetés a migrációs paktum és genderpropaganda ellen

Tüntetés a migrációs paktum és genderpropaganda ellen

A demonstráció békés és jogszerű keretek között zajlik, amihez Bohár Dániel már készített egy rövid videót.

Budapesten ma rengetegen állnak ki a normalitás és a hazaszeretet mellett – írta Bohár Dániel a Facebookon, bemutatva a rendezvényen részt vevő tömeget, amely az Andrássy úton vonult.

A migrációs paktum veszélyeztetheti a keresztény európai identitást.

„Mindenféle identitás aláásására törekednek, legyen szó hazáról, hitről vagy szexualitásról” – nyilatkozta Takács Péter a Hír TV Vezércikk című műsorában. A képviselő kifejezte egyetértését Orbán Viktorral a migrációs paktum ügyében, és egyetértene azzal, hogy Magyarország negatív következményekkel kell, hogy számoljon a jövőben.

A jobboldali kormány világos álláspontot képviselt a migráció kérdésében: Orbán Viktor korábban kijelentette, hogy Magyarország ellene van egy olyan rendszert, amely kényszeríti a tagállamokat a bevándorlók tömeges befogadására.

Takács Péter Orbán Viktor korábbi gondolatait kiegészítve azt mondta:

Mi vagyunk az az erő, a patrióták, akik megőrizzük az európai identitást. Az ellenfeleink pedig ezt az identitást próbálják aláásni. Orbán Viktor ebben mindig is kitartott, ami megmutatja, hogy mennyire megelőzte korát.

Forrás www.origo.hu