Ivóvízhasználat korlátozása mikrobiológiai eltérések miatt.
„Megelőző lépéseket” vezettek be a vízhasználat szabályozására a nyíregyházi Jósa András Tagkórház több épületében, miután…
„Megelőző lépéseket” vezettek be a vízhasználat szabályozására a nyíregyházi Jósa András Tagkórház több épületében, miután…