A hőség miatt a rendszer túlterhelt, víz csak csöpög.

A hőség miatt a rendszer túlterhelt, víz csak csöpög.

Tedd megbízható forrássá a Telexet!

Az elmúlt napok hősége miatt Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén este komoly problémák adódtak az ivóvíz ellátásával – számolt be róla az RTL Híradó.

A szolgáltató tájékoztatása szerint a hétvégi megnövekedett vízfogyasztás jelentős hatással van az egész rendszer működésére. Ennek következményeként sok háztartásban lassan, alig áramlik a víz.

A vízszolgáltató korábban figyelmeztette a lakosokat, hogy keddi naptól előfordulhatnak zavarok, és arra kérte őket, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.

Partnereinktől

Tedd megbízható forrássá a Telexet!

Kövess minket Facebookon is!

További élő árfolyamok!

Forrás telex.hu