Balla György: Magyar Péter pszichológusát cserélje le!

Balla György: Magyar Péter pszichológusát cserélje le!

Az Országgyűlés hétfői ülése ismét botrányoktól volt hangos. A feszültség fokozásáért Magyar Péter miniszterelnök volt a felelős. Most Balla Györgynek kellett rendbe tennie a kormányfőt, aki arra figyelmeztette Magyar Pétert, hogy „viselkedjen már a miniszterelnöki tisztséghez méltóan!”

A miniszterelnöknek ez természetesen nem tetszett, és ezt kifejezte. Balla György válaszul elmondta, miért volt szükséges közbe lépnie, hangsúlyozva, hogy ő nem Gulyás Gergelyt védte meg, mert nem is szorul védelemre; ő elsősorban Magyar Pétert szólította fel megfelelőbb magatartásra.

Balla György emlékeztette a képviselőket, hogy a miniszterelnök rendszerint 50 percen át támadja a Fidesz-KDNP frakció tagjait, majd szünet után folyamatosan bekiabál a beszélők szavaiba, viselkedése pedig alulmúlja a piaci kofákét. „Még a legeldugottabb kocsmákban sem viselkednek így az emberek, mint ön. Egy percig nem tud csendben maradni” – fogalmazott.

Végül Balla György azt állapította meg, hogy Magyar Péternek problémái vannak az indulatai kezelésével. „Nem tudja kontrollálni saját magát. Egy pszichológusra hivatkozott, akivel úgy tűnik, közeli kapcsolatban áll. Javaslom, váltson, mert a munkáját nagyon rosszul végzi.”

Forrás www.origo.hu