A kép csak szemléltetés céljából készült. A győri vasútállomás épülete 2018. december 9-én látható. (Fotó: MTI/MTVA / Krizsán Csaba)
– A győri fővonalon jelentős, akár egy órával hosszabb utazási időre, átszállásra pótlóbuszokra és elmaradó járatokra lehet számítani a reggeli és délelőtti órákban – tájékoztatta a MÁVINFORM hétfőn reggel a közönséget. Az esemény hátterében a Biatorbágy és Herceghalom közötti felsővezeték-szakadás áll.
Később a MÁV honlapján azt írták, hogy a Biatorbágy és Herceghalom közötti szakaszon egy vágányon újra elindulhatnak a vonatok, azonban a győri fővonalon a felsővezeték javítása még folyamatban van, így kora délutánig továbbra is várni lehet a hosszabb utazási időkre, átszállásra pótlóbuszokra és elmaradó járatokra.
További információk a forgalmi változásokról itt találhatók.
Forrás hang.hu
