Késések Győrön: felsővezeték-szakadás, Dél-Balatonon váltóhiba.

Késések Győrön: felsővezeték-szakadás, Dél-Balatonon váltóhiba.

Állítsd a Telexet megbízható forrásként!

A győri vasútvonalon reggel és délelőtt akár egy órás késésekre, járatkimaradásokra és pótlóbuszos átszállásokra lehet számítani – közölte a MÁVinform. Hajnalban egy tehervonat leszakította a vezetékeket Herceghalom közelében.

A felsővezeték helyreállítása elhúzódott, így várhatóan kora délutánig tart a megnövekedett utazási idő, a pótlóbuszok és a kimaradó járatok.

Délelőtt 9:30 után a MÁV jelezte, hogy Biatorbágy és Herceghalom között csak egy vágányon haladhatnak a vonatok, és a reggeli baleset miatt a helyreállítás kora délutánig eltarthat.

Biatorbágy és Herceghalom között a vonatok ismét közlekednek. A nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig jutnak el, onnan fordulnak vissza Győr felé (Railjetek, EuroCityk, soproni és szombathelyi InterCityk). Tatabánya és Kelenföld között pótlóbuszok járnak.

A S10-es vonatok részben a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek. Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok működnek.

Délelőtt a dél-balatoni vonalon is fennakadások léptek fel Balatonlelle felső és Balatonboglár között, de 10:45-re sikerült helyreállítani a közlekedést, a váltóhibát elhárították. A dél-balatoni vonalon csökkenhetnek a késések, a menetrend is helyreáll.

A legfrissebb utastájékoztatás a MÁV honlapján érhető el.

Partnereinktől

Állítsd a Telexet megbízható forrásként!

Kövess minket Facebookon is!

További élő árfolyamok!

Forrás telex.hu