Fico: Ismét erősek leszünk – sajtótájékoztatón a V4 után.

Fico: Ismét erősek leszünk – sajtótájékoztatón a V4 után.

Több év pályaszakasz után ismét megrendezték a kormányfők csúcstalálkozóját Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői számára. A miniszterelnökök a gödöllői Grassalkovich-kastélyban találkoztak, és a megbeszélés után sajtótájékoztatót tartanak. Kövessen minket folyamatosan!

Forrás hvg.hu