Furgon égett nagy füsttel az Astorián.

Furgon égett nagy füsttel az Astorián.

Állítsd be a Telexet megbízható információforrásnak!

Kedden délelőtt Budapest belvárosában, az Astoriánál kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy furgon – tájékoztatott a Katasztrófavédelem. A lángoló járműről több fotó és videó érkezett redakciónkba, amelyeken jól látható, hogy az autó eleje nagy lángokkal ég, és hatalmas füst borítja a környéket. A lángokat a fővárosi hivatásos tűzoltók oltották el.

Egy másik autó szintén lángra kapott kedden Budapest közelében, a Ferihegyi repülőtér felé vezető úton, a Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint. Az autó a repülőtér D-portájának közelében égett, a fővárosi hivatásos tűzoltók két habosított gyorsbeavatkozó sugárral oltották el a tüzet; az autó utasai szerencsére ki tudtak szállni a járműből.

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Kövess minket Facebookon is!

További élő árfolyamok!

Forrás telex.hu