Rékassy Balázs, egészségpolitikai szakértő, valamint Nyárai Gerzson, a 24.hu videóriportere részt vettek a Most24 című műsorban.
A beszélgetés során Rékassy elmondta, hogy a koronavírus-járvány idején az Alkotmányvédelmi Hivatal zaklatta, mert nyilatkozott a kórházi helyzetről és az egészségügyi állapotokról. A műsor hátterében álló videóriport a Szent János Kórház pszichiátriai osztályának mindennapi munkáját mutatta be, ahol hosszú idő után először tudtak szabadon nyilatkozni az ott dolgozó orvosok és szakemberek a problémás munkakörülményekről. Varga Zsuzsa kérdezte Nyárai Gerzson és Rékassy Balázs véleményét az egészségügy aktuális irányváltásáról és a nyilvánosság szerepéről az egészségügyi reformok során.
Forrás 24.hu
