Új eseménykezelő központ nyílik | 24.hu

Új eseménykezelő központ nyílik | 24.hu

Kádár Pál, a védelmi igazgatási hivatal vezetője a második beszélő, aki információval támogatja az állami és önkormányzati intézményeket. A hivatalban egy eseménykezelő központ működik, amely koordinálja a feladatokat. A hivatal folyamatosan elérhető minden állami és önkormányzati szerv számára, segítve ezzel a munkájuk összehangolását és a kormány későbbi döntéshozatalát.

Forrás 24.hu