Fotó: Gerd Altmann/Pixabay
Balatonszepezd és Révfülöp között a Balatonban egy fejbe lőtt holttestet találtak – számolt be róla a 24.hu egy olvasójának információja alapján, aki azt állítja, hogy a férfi öngyilkosságot követett el.
Az ügy kapcsán Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője nyilatkozott a portálnak, kimondva, hogy a rendőrség az általános közigazgatási rendtartás rendelkezései szerint vizsgálja a halál eset körülményeit.
Forrás hang.hu
