Minden résztvevő elérte az Erzsébet hidat. Jelen vannak a nemzeti színű és a szivárványos zászlók is. A hídnál teljesít szolgálatot a rendőrség, akik arról tájékoztattak, hogy fokozatosan engedik vissza a forgalmat a felvonulás útvonalán. Amikor az utolsó résztvevő is átér Budára, Pesten megszűnnek a forgalmi korlátozások.
Forrás 24.hu
