A társadalom jelentős, háromnegyedes többsége támogatja az euró bevezetését Magyarországon, csupán a pontos időpont körüli vélemények eltérők.
A Medián választások utáni felmérése alapján a válaszadók fele óvatosan közelítene a forint leváltásához, csupán „alapos előkészítés után” mondana búcsút a hazai valutának. Ezzel szemben minden ötödik ember azt kívánja, hogy az eurót „a lehető leggyorsabban” vezessék be.
Forrás hvg.hu
