Külügyminisztérium: 37 misszióvezető visszahívása.

Külügyminisztérium: 37 misszióvezető visszahívása.

A Külügyminisztérium elindítja a külképviseletek vezetőinek átalakítását – tájékoztatta Orbán Anita Facebook-bejegyzésében. A 37 fős névsort a következő héten teszik nyilvánossá, miután azt Sulyok Tamás államfő aláírta. Az eddigi információk szerint a változások a legfontosabb pozíciókat is érintik.

Forrás hvg.hu