Magyar Péter: Hétfőtől távmunka a közszférában.

Magyar Péter: Hétfőtől távmunka a közszférában.

A kormány hétfőtől otthoni munkát rendelt el a közszolgáltatások területén – derült ki Magyar Péter bejegyzéséből. Holnap a hőség a csúcspontjára érkezik. A közszférában otthoni munkavégzést javaslunk, és kérjük, hogy minden munkáltató támogassa ezt. Tanácsoljuk a kültéri munkavégzés halasztását – írta a miniszterelnök posztjában.

A forróság kedden éri el a csúcspontját, a hidegfront pedig csütörtökön fog megérkezni.

Forrás 24.hu