Budapest mindannyiunké! – ezért nem fogadható el, hogy egy párt vagy bármilyen politikai csoport, mint például az LMBTQSTB-lobbi, kisajátítsa az Erzsébet hidat a saját zászlóival. „Érthető, hogy az emberek a provokációra azzal reagáltak, hogy eltávolították a szivárványos zászlókat, bár szerintem inkább a szemétben lenne a helyük. A rendőrség gyors intézkedése miatt viszont érthető, hogy a Duna segítségét kérték.”
A bejegyzés címe: Novák Előd – „Kifizetem a szivárványos zászlók eltávolításáért kiszabott bírságot!” Az írás forrása: Kormányváltás – Politikai hírek.
Forrás kormanyvaltas.hu
