Fidesz: A miniszterelnök úgy tűnik, megzavarodott.

Fidesz: A miniszterelnök úgy tűnik, megzavarodott.

A Fidesz közleményt adott ki Magyar Péter mai parlamenti megnyilvánulásáról, amelyben kijelentették, hogy mára egyértelművé vált, hogy a miniszterelnök elvesztette józan eszét. Havasi Bertalan kommunikációs igazgató hangsúlyozta, hogy már eddig is sokan aggasztónak találták a helyzetet, de most már mindenki láthatja, hogy a kormány élén egy kontrollálatlan, erőszakos vezető áll, aki folyamatosan fenyegeti a magyar polgárokat.

A Fidesz arra szólítja fel a kormányfőt és parlamenti többségét, hogy hagyják abba a Rákosi-korszakot idéző fenyegetéseket és félelemkeltést, és térjenek vissza a Magyarország számára méltó, nyugodt kormányzás módszereihez. Magyar Péter hétfőn bejelentette, hogy 12 évben korlátoznák az országgyűlési képviselők mandátumát, amivel gyakorlatilag megszüntetné a Fidesz és a KDNP frakcióit, és a Tisza Párt Sulyok Tamást, valamint Polt Pétert és három alkotmánybírót is eltávolítana.

Kapcsolódó hír: Róna Péter kifejtette, hogy az európai demokráciák egyike sem tartja indokoltnak a miniszterelnöki mandátumok időbeli korlátozását, de hogy miért, arra a köztársasági elnök álságos érvelésében nem tért ki.

Forrás 24.hu