Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén napok óta szinte alig érkezik víz, mivel a szolgáltató tájékoztatása szerint a rendkívüli hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt a rendszer túlterhelődött – erről számolt be az RTL Híradó.
A szolgáltató figyelmeztette a helyieket, hogy keddtől előfordulhatnak problémák az ivóvíz ellátásában. Kérdéses személyek már a megadott határidő előtt is tapasztaltak nehézségeket: sok esetben csak csepeg a víz, és este alacsony a víznyomás.
A vízszolgáltató kéri a lakókat, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet, mivel a hőség még napokig fennállhat.
Forrás 24.hu
