Fia késelhette meg a nőt, aki Óbudán halt meg.

Fia késelhette meg a nőt, aki Óbudán halt meg.


Egy 21 éves férfi a gyanú szerint halálra késelte édesanyját Budapest III. kerületében, a tragédiát egy veszekedés előzhette meg. A nő a helyszínen belehalt sérüléseibe, míg a zavartan viselkedő fiút kórházba szállították, és vizsgálják, mi állhatott a történtek hátterében.

Halálra késelhette az anyját egy 21 éves férfi a főváros III. kerületében, Óbudán hétfő délután. A Tények riportja szerint a férfi a történtek előtt zavart állapotban volt, összeveszhetett édesanyjával. A szomszédok arról számoltak be, hogy a délelőtti órákban hangos veszekedés és kiabálás hallatszott ki a házból.

A hatóságokat végül délután értesítették, amikor a nőt vérző állapotban találták meg a ház teraszán. A helyszínre érkező mentők azonnal megkezdték az életmentést, azonban a nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem tudták megmenteni az életét.

A helyszínen tartózkodó 21 éves férfi feltűnően zavartan viselkedett, ezért a mentők őt is kórházba szállították. A szakemberek jelenleg azt vizsgálják, hogy mentális betegség, alkohol vagy valamilyen kábítószer hatása állhatott-e a háttérben.

A megrázó esetről a rendőrség először egy közleményben számolt be, azonban akkor még nem közölték, hogy a nő fiát gyanúsítják a gyilkossággal.