Nem lenne jó, ha 20 percre korlátoznánk a szpíkeket?

Nem lenne jó, ha 20 percre korlátoznánk a szpíkeket?

Ha valakinek nincs teljesen világos elképzelése, akkor azzal próbálkozik, hogy 8 évre korlátozza a miniszterelnöki poszt betöltésének idejét. Utána, miután hetek teltek el, és még mindig nem tudott semmilyen értelmes irányt mutatni, bejelenti, hogy képviselőként 12 évig lehet funkcionálni. Mindkét javaslat értelmetlennek tűnik, de talán már nem is számít.

Egy ilyen helyzetben felmerülhet a kérdés, hogy miért ne lehetne például a miniszterelnöki beszédek időtartamát 20 percre korlátozni? Sőt, akár ezt visszamenőleges hatállyal is érvényesíthetnék.

Forrás mandiner.hu