Elfogták a férfit, aki a Dunába dobta a Pride-zászlókat.

Elfogták a férfit, aki a Dunába dobta a Pride-zászlókat.

A kifejezés célom nem a rongálás volt. Úgy vélem, hogy abban az adott helyzetben a magyar zászlónak kellett volna dominálnia. Amikor a zászlót a vízbe dobtam, figyeltem arra, hogy ne zavarjam a hajóforgalmat. Magyarország keresztény állam, amely ezer éves hagyományra épül.

Nem zavar a melegek léte, azonban nem szeretném, ha az ő szerelmük megnyilvánulásának látványát rám vagy másokra erőltetnék. Tisztában vagyok vele, hogy amit tettem, nem minősül bűncselekménynek, és úgy érzem, hogy a szivárványzászlók nem valók az Erzsébet híd környezetébe.

Forrás mandiner.hu