Három embert fogtak el a rendőrök a Budapest Pride-on.

Három embert fogtak el a rendőrök a Budapest Pride-on.

Békésen zajlott a Budapest Pride – tájékoztatta a rendőrség. A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint szombatra nyolc egyéb gyűlést is bejegyeztek.

Mindössze három esetben volt szükség intézkedésre: két férfi ellen garázdaság gyanúja, míg egy férfi ügyében közerkölcs megsértése miatt indult eljárás.

Élő közvetítésünket a felvonulásról itt olvashatja:
https://hvg.hu/itthon/20260627_hosegben_a_31_budapest_pride_felvonulas

Forrás hvg.hu