Holttestet találtak, amelyet fejbe lőttek Balatonszepezd és Révfülöp között a Balatonban – számolt be róla a 24.hu egy olvasójára hivatkozva, aki szerint a férfi öngyilkosságot követett el.
A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Bartók Judit tájékoztatása alapján a rendőrség az általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a halálesetet.
Ha bármilyen segítségre van szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek létrehozott ingyenes 116-123-as vagy 06 80 820 111-es telefonszámot!
Forrás hvg.hu
