A Cathay Partners-szel írt alá partnerségi megállapodást a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, ezzel megnyitották a kapukat Kína felé. Céljuk a nemzetközi cégek növekedésének támogatása, valamint egy üzleti híd építése a tagvállalatok között.
„Nagy örömmel jelentjük be, hogy a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a Cathay Partners-szel” – jelentette be Facebook-oldalán a kamara.
Hozzátették, hogy ennek köszönhetően a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara hivatalos, közvetlen képviselettel, valamint új infrastruktúrával jelenik meg a kínai gazdasági térben. Kifejtették, hogy a partnerség elsődleges célja egy biztos, ellenőrzött és stabil üzleti híd építése a tagvállalatok között.
Ezzel a stratégiai háttérrel még hatékonyabban tudjuk támogatni a hazai cégek nemzetközi növekedését, az exportfejlesztést, miközben új, értékes befektetési lehetőségeket hozunk Magyarországra
– áll az MKIK posztjában.
Olvasd tovább itt: index.hu
