Nő kiesett az autóból, miután tévesen az ajtót nyitotta.

Nő kiesett az autóból, miután tévesen az ajtót nyitotta.


Súlyosan megsérült egy nő Zalaegerszegen, miután véletlenül kinyitotta a kisteherautó ajtaját menet közben, és kiesett a járműből. A 35 éves utas az ablakemelő helyett az ajtónyitóra nyúlt, miközben az autó a Balatoni úti felüljárón haladt. A rendőrség hangsúlyozta, hogy biztonsági öve nem volt bekapcsolva, és figyelmeztettek rá, hogy annak használata mindenki számára kötelező.

Kiesett egy nő egy kisteherautóból Zalaegerszegen, miután az ablakemelő helyett az ajtónyitóra fogott rá. A Zala vármegyei rendőrség beszámolója szerint az eset pénteken történt a Balatoni úton, még éjfél előtt. 

A felüljárón közlekedett nagyon lassan kisteherautóval egy férfi, amikor elől ülő utasa az ablakemelő helyett az ajtónyitóra fogott rá és kiesett a járműből

– áll a bejegyzésben. 

Kiemelték, hogy a 35 éves nő biztonsági öve nem volt bekapcsolva. Az esés során pedig beütötte a fejét és súlyos sérülést szenvedett. Hangsúlyozták, hogy a biztonsági öv használata minden utas számára kötelező, mert „csak egy másodpercnyi mozdulat, egyetlen kattintás, de egy élet múlhat rajta”.