Arany vagy ezüst? – kérdezte Tusk a 35. emlékérről.

Arany vagy ezüst? – kérdezte Tusk a 35. emlékérről.

Magyar Péter a Visegrádi Együttműködés 35. évfordulóján emlékérmeket ajándékozott kollégáinak. Donald Tusk viccelődve megkérdezte, hogy az érem aranyból vagy ezüstből készült-e, mire Magyar válaszolt, hogy ezüstből.
Szajki Bálint / 24.hu

Forrás 24.hu