Nőt öltek meg a III. kerületben.

Nőt öltek meg a III. kerületben.

Egy vérző nő feküdt egy óbudai ház teraszán – erről érkezett bejelentés a BRFK-hoz hétfőn 13 óra 24 perckor, a police.hu-n közzétett közlemény szerint.

A mentők azonnal elkezdték a nő ellátását, de a szakszerű segítség ellenére életét vesztette. A helyszínen jelen volt egy 21 éves férfi, akit a rendőrök őrizetbe vettek, majd a mentőszolgálat kórházba szállított. A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés gyanúja miatt nyomozást indított, a nyomozók pedig megkezdték a baleset körülményeinek felderítését.

Forrás hang.hu