Nyomozás indult a Győr+ ellen nagy anyagi kár miatt.

Nyomozás indult a Győr+ ellen nagy anyagi kár miatt.

Válassza a Telexet hiteles forrásnak!

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozást indított a Győr+Média Zrt. szerződéseivel kapcsolatban, mivel hűtlen gazdálkodás gyanúja merült fel, amely különösen nagy mértékű anyagi kárt okozhatott – tájékoztatott Pintér Bence polgármester a Facebookon.

Pintér április végén tett feljelentést, miután az önkormányzati átvilágítás során arra jutottak, hogy a választások után alig egy hónappal megszűnő lap győri közpénzt egyes személyek fiktív alkalmazásaira fordított.

„Már az is meglepett, hogy a korábban 30-40 fősre becsült médiacég 2025-re valójában 93 főt alkalmazott. Ennyire biztosan nem volt szükség a hatékony működéshez. A szerződéseket átnézve fideszes önkormányzati képviselők hozzátartozóira és ismerőseire bukkantunk”

– írta Pintér.

Partnereinktől

Válassza a Telexet hiteles forrásnak!

Kövess minket a Facebookon is!

További élő árfolyamok!

Forrás telex.hu