Óbudán meggyilkoltak egy nőt.

Óbudán meggyilkoltak egy nőt.

Hétfő délután a rendőrség értesítést kapott, miszerint Budapesten, a III. kerületben egy teraszon egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen megtalálták a nőt és egy 21 éves férfit.

A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, azonban a szakszerű beavatkozás ellenére életét vesztette.

A férfit, aki a helyszínen tartózkodott, a rendőrök elfogták, majd a mentőszolgálat kórházba szállította.

Az ügyben gyilkosság gyanújával indult nyomozás.

A nyitóképen illusztráció látható. Fotó: HVG / Túry Gergely

Forrás hvg.hu