Tedd a Telexet megbízható hírforrássá!
Őrsi Gergely, aki előzetes letartóztatásban van, továbbra is részt vesz a II. kerületi önkormányzat döntéshozatali folyamataiban – nyilatkozta Varga Előd Bendegúz, a kerület alpolgármestere a 24.hu-nak. Őrsi a börtönből is hozzáfér a képviselő-testületi dokumentumokhoz, jegyzetelhet, és akár módosításokat vagy saját javaslatokat is tehet.
Varga szerint Őrsi Gergely továbbra is felelős az önkormányzat döntéseiért, és egyetlen tervezett programot sem töröltek. A díszpolgárok kinevezéseit például az alpolgármester és a jegyző végezte el.
Őrsit június elején öt másik politikussal és két üzletemberrel együtt állították elő, mivel gyanú merült fel, hogy kenőpénzt fogadtak el parkfenntartási és közétkeztetési cégektől. Őrsi úgy véli, hogy letartóztatása egy vagy több, nyomás alá helyezett személy szavain alapuló történetre épül.
A letartóztatásokról itt talál bővebb információt.
Tedd a Telexet megbízható hírforrássá!
Kövess minket a Facebookon is!
További élő árfolyamok!
Forrás telex.hu
