Késedelmekre és pótlóbuszokra kell készülni a Balaton északi partján egy meghibásodott vonat miatt – tájékoztatta a Mávinform a vasúttársaság weboldalán szerdán este. A közlemény szerint Révfülöp és Badacsonytomaj között egy Kék Hullám InterCity este korán meghibásodott, így ezen a szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. Több járat, például a Tanúhegy sebesvonat, a Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, valamint a Kék Hullám InterCity-k esetében is késések és részleges pótlóbuszos közlekedés várható – írták.
Forrás 24.hu
