Letartóztatások NKA-ügyben, debreceni polgármester támadása.

Letartóztatások NKA-ügyben, debreceni polgármester támadása.

Orbán Viktor első körben vesztett a 24.hu ellen indított perében, elindul a közmédiáról szóló társadalmi egyeztetés, és a jövő héten megszüntethetik a Szuverenitásvédelmi Hivatalt. Ez a HVG reggeli hírpodcastja.

Forrás hvg.hu