A Hír TV kérdésére válaszolva Magyar Péter elmondta, hogy a kormányüléseken nem beszéltek az öccséről, mert mint mondta, „ordas nagy hazugságokkal” nem foglalkoznak. A riportert csak az érdekelte, hogy a legutóbbi kormányülésen szóba került-e Magyar Márton ügye, aki állítólag 4 millió forintot adott a „Zsolti bácsi ügy” tanújának.
A miniszterelnök ismét elveszítette a türelmét, és hosszú érvelésbe kezdett arról, miről szeretne inkább beszélni. Elmondta, hogy ezek az ügyek feljelentés alatt állnak, és majd Pócs János fog foglalkozni velük, akik a terjesztett információk miatt a bíróság előtt is felelni fognak.
A kérdésre azonban újra elkerülő választ adott, holott szerinte a sajtótájékoztatón a kérdésekre válaszolnia kellene. A riporter ezért megismételte a kérdését. Az előzőleg feltett kérdésekre a kormányszóvivők azt válaszolták, hogy azokat nem beszélték meg az ülésen, ezért kérdezte most újra, hogy azóta esetleg felmerült-e a téma. Magyar Péter a beszélgetés végén arra kérte, hogy Pócs Jánossal egyeztessenek, mivel az ügy még mindig nyitott.
Forrás www.origo.hu
