Nem fogadta el az ügyészség javaslatát, ezért bíróság előtt folytatódik annak az idős nőnek az ügye, akit egy két évvel ezelőtti halálos közúti baleset miatt vádolnak – nyilatkozta az RTL híradója.
Az ügyészség álláspontja szerint a balra kanyarodó nő nem biztosította az elsőbbséget a mögötte haladó autóknak. A nő védője azonban az RTL-nek elmondta, hogy a 210 kilométer per órás sebességgel érkező Mercedes olyan gyorsan közelített, hogy a vádlott akkor sem tudta volna elkerülni a balesetet, ha többször is belenézett volna a visszapillantó tükörbe.
Forrás hvg.hu
