Török Gábor Szijjártóval reagált a magyar kritikára.

Török Gábor Szijjártóval reagált a magyar kritikára.

Török Gábor közzétett egy videót, amelyben a Partizán kérdésére válaszolva a miniszterelnök említi a korábbi Facebook-vitájukat. Török hozzátette, hogy Sulyok Tamás ügyével kapcsolatban a Tisza bejelentése a közelmúlt parlamenti alkotmányos változásai között is kiemelkedő. Magyar a sajtótájékoztatón úgy reagált, hogy mindez a nép akaratának felel meg, és figyelmeztette az elemzőket, hogy ne próbálják meg megkérdőjelezni a demokratikus népakaratot fagyizó közönség mellett. Az elemző Szijjártó Pétert idézte 2010-ből, aki azt mondta, hogy egy kormánynak nem a politológusok véleményeit kell mérlegelnie, amikor a nyugdíjak megmentéséről van szó. A miniszterelnök a poszt alatti kommentjében rámutatott, hogy nem számít, hogy világosan elmondták a terveiket, és ennek alapján kapták a legnagyobb felhatalmazást, és megkérdezte, hogy nem lát-e különbséget az ő felhatalmazásuk és a Fidesz alkotmányozása között. Jelenleg itt tart Török és Magyar között az elmúlt három évszázad egyik legfontosabb konfliktusa.

Forrás 24.hu