Két év fogházat kértek az aranyifjúra, üres az otthon.

Két év fogházat kértek az aranyifjúra, üres az otthon.

Egyre nehezebben kezelem édesanyám elvesztését. Minden nap azzal a tudattal megyek haza, hogy ő már nincs ott. Tavaly vásároltuk meg a felújításhoz szükséges anyagokat, mikor még élt és itt élt velem. Próbálom szebbé tenni a házat, de összetört lélekkel ez nagyon nehéz. Muszáj folytatnom, mert különben minden tönkre megy – nyilatkozta a 24.hu-nak az a férfi, akinek 76 éves édesanyját fél évvel ezelőtt elgázolta Cs. Dávid luxusautója Győr belvárosában, a Szent István úton. A szörnyű baleset következtében a vétkes sofőr és a vele ülő terhes párja is sérüléseket szenvedett. Információink szerint a tragédia felháborodást keltett az országban, és a fiatal férfi bűnügyi felügyeletét megszüntették, így szabadon mozgathatja magát. Dr. Ferenczi-Borbély Veronika, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség szóvivője a megkeresésünkre elmondta, hogy az ügyész két év fogházbüntetést és négy év vezetéstől eltiltást kért a halálos közúti baleset gondatlan okozásának váddal érintett férfira, amennyiben az beismeri bűnösségét.

Forrás 24.hu