Bár nagy erőfeszítésekkel keresték a péntek délután eltűnt ötéves kisfiút Szigetszentmiklósról, sajnos csak a holttestét találták meg.
„Sajnálattal értesítjük, hogy a kutatás szomorú véget ért. Őszinte együttérzésünket fejezzük ki a családnak, és osztozunk fájdalmukban” – közölte a Dunavarsányi Polgárőr Egyesület.
A rendőrség honlapjáról eltávolították a keresési felhívást. Írtunk a rendőrségnek a részletek tisztázása érdekében, és amint választ kapunk, frissítjük a cikket.
Forrás 24.hu
