Csak a kisfiú holttestét találták meg Szigetszentmiklóson.

Csak a kisfiú holttestét találták meg Szigetszentmiklóson.

Bár nagy erőfeszítésekkel keresték a péntek délután eltűnt ötéves kisfiút Szigetszentmiklósról, sajnos csak a holttestét találták meg.

„Sajnálattal értesítjük, hogy a kutatás szomorú véget ért. Őszinte együttérzésünket fejezzük ki a családnak, és osztozunk fájdalmukban” – közölte a Dunavarsányi Polgárőr Egyesület.

A rendőrség honlapjáról eltávolították a keresési felhívást. Írtunk a rendőrségnek a részletek tisztázása érdekében, és amint választ kapunk, frissítjük a cikket.

Forrás 24.hu