Skrabski Fruzsina: Magyar Péter Orbánnál is ábrázolhatóbb.

Skrabski Fruzsina: Magyar Péter Orbánnál is ábrázolhatóbb.


Skrabski Fruzsina pénteken pedig egy olvasójával való levelezését osztotta meg, aki a Fideszhez kapcsolódó negatív tapasztalatai mentén fejtette ki gondolatait arról, miért szavazott a Tisza Pártra jobboldali érzelműként. Az olvasó kifejti, bár jól hangzik, hogy „keresztény-nemzeti kormányunk volt”, gyakorlatban szerintük „maffiamódszerekkel történő intézményi lopásról szólt az egész rendszer”.

Majd hozzáteszi:

És igen, Magyar Péter egy nárcisztikus, agresszív, rettentő antipatikus ember. Ha a Fideszben marad, valószínűleg lenne még egy Menczerünk vagy Kocsis Máténk. De ezen a ponton ez engem nem érdekel különösebben.

A továbbiakban a levélíró kifejti, nem kedveli Orbán Viktort, és Magyar Pétert sem, ennek ellenére a Tisza Pártra szavazott, mert szerinte „Magyarnak mozgalma van, emberek, akiknek közös a céljuk vele, de nem feltétlen hívei”, ezért abban bízik, hogy ők idővel visszafogják.

Jött is a válasz

Skrabski Fruzsina ezt követően a saját válaszát is megosztotta, melyben kijelenti, örül, hogy a Fidesz megbukott, Magyar Péterről pedig úgy fogalmazott:

A csávóhoz képest Orbán ministránsfiú.

Úgy gondolja, Magyar Péter mindenkit aláz, a jövőben teljesen ártatlanokat fognak meghurcolni, a korruptakkal pedig már kiegyeztek. „Szóval én egyetértek a Fidesz leváltásában, de Magyar ötszörös Fidesz lesz. Meglátjuk, hogy mit tud megtenni, és mit nem. Borzalmas időkre készülök” – írja Skrabski. 

A következőkben újra olvasója rövid visszajelzése olvasható, melyben az áll, szerinte Márki-Zay Péter lett volna a legjobb választás még 2022-ben, ezzel ő is egyetértett.

Skrabski Fruzsina várja, hogy a tiszások felébredjenek

A Facebook-posztot Skrabski a következtetéseivel zárja: „Tanulság: a tiszások egy részének se tetszik, amit Magyar művel. Abban bíznak, hogy a képviselők, miniszterek moderálják. Én ebben nem hiszek, de abban igen, hogy egyszer a nemkormányzás mindenféle leállásokkal jár majd és az nem lesz olyan vicces. Akkor talán a tiszások is felébrednek.”

Skrabski Fruzsina, Novák Katalin volt tanácsadója nemrég megosztott közösségimédia-posztjában arról írt, szerinte átverte őket a Fidesz. Korábban a Puzsér Róberttel való kapcsolatáról írt, miután kifütyülték a Sulyok Tamás melletti tüntetésen.

(Borítókép: Skrabski Fruzsina a szimpátiatüntetésen 2026. június 7-én. Fotó: Papajcsik Péter / Index)