A menet végéhez érkezik a Deák Ferenc térre. Az árnyas Andrássy út után egy olyan szakasz következik, ahol a tűző nap erősen megmutatkozik felül, míg az aszfalt felforrósodott hője alulról érezhető. A helyzetet rontja, hogy a menet időnként megáll, ami miatt sokan a szélekről az úttestről menekülnek, hogy egy kis árnyékban pihenhessenek.
Adrián Zoltán / 24.hu
Forrás 24.hu
