Huth Gergely, a Pesti Srácok korábbi főszerkesztője, a Hotel Lentulai című műsor vendége volt, ahol a 24.hu összefoglalója alapján több témát érintettek. Beszélt arról, hogy ha Magyar Péter miniszterelnök „nem állítja le az alkotmányosság és demokrácia folyamatos támadásait”, akkor végül ő lesz a börtön falai mögött, nem pedig mások, és politikai karrierje szégyenletes véget ér.
Huth megjegyezte, hogy szerinte az emberek idővel fellázadnak Magyar ellen, míg a jobboldal újra szerveződik. Orbán Viktorról kijelentette, hogy tévednek azok, akik bukott politikusként emlegetik őt, mivel az elmúlt 16 év politikai irányvonala „szellemi-stratégiai szempontból kedvező volt”.
A Pesti Srácok helyzete szintén szóba került, Huth megerősítette, hogy a lap tevékenységét felfüggesztették, miután a Mediaworks leépítette csapatát. Ugyanakkor elmondta, hogy „van tervünk, vannak elképzeléseink. Nagy nehézségek elé nézünk, az biztos.”
Forrás hvg.hu
