Orbán Viktor bécsi látogatása során nem csak a hazafias politikai vezetők, hanem a utcán összegyűlt emberek előtt is beszédet mondott. A volt miniszterelnök arra ösztönözte az osztrákokat, hogy ne hagyják, hogy eltérítsék őket a migrációellenes nézeteiktől, és saját 16 éves kormányzását említette pozitív példaként.
Forrás www.blikk.hu
