Egy nő életét vesztette hétfő délután Budapest III. kerületében, miután vérző állapotban találtak rá egy ház teraszán. A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, az ügyben emberölés gyanúja miatt indult nyomozás.
Megöltek egy nőt Budapest III. kerületében hétfő délután, a rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon, számolt be az MTI.
Tájékoztatásuk szerint hétfő délután fél 2 körül érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A mentők a nő ellátását azonnal megkezdték, de a szakszerű segítségnyújtás ellenére meghalt.
A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, akit a mentőszolgálat kórházba vitt.
A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.
Olvasd tovább itt: index.hu
