Nőt öltek meg a III. kerületben, egy 21 évest elfogtak.

Nőt öltek meg a III. kerületben, egy 21 évest elfogtak.


Egy nő életét vesztette hétfő délután Budapest III. kerületében, miután vérző állapotban találtak rá egy ház teraszán. A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, az ügyben emberölés gyanúja miatt indult nyomozás.

Megöltek egy nőt Budapest III. kerületében hétfő délután, a rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon, számolt be az MTI.

Tájékoztatásuk szerint hétfő délután fél 2 körül érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A mentők a nő ellátását azonnal megkezdték, de a szakszerű segítségnyújtás ellenére meghalt.

A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, akit a mentőszolgálat kórházba vitt.

A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.