Egy több mint harmincéves tapasztalattal rendelkező szakember veszi át az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet irányítását – tudatta az Országos Mentőszolgálat a Facebook oldalán. Az újra kinevezett vezető Kádár Balázs főorvos, aki 34 éve dolgozik az Országos Mentőszolgálatnál. Tavaly elbocsátották, miután politikai állásfoglalást kifejező pólót viselt egy baráti szalonnasütésen. A „Macskás Fadísz” feliratú póló csak akkor számít politikai véleménynek, ha a benne lévő magánhangzókat kicseréljük. Az ügyet Magyar Péter is említette egy tavalyi szekszárdi fórumon. Az elbocsátott vezető az utolsó kilenc hónapban mentőorvosként tevékenykedett.
Forrás 24.hu
