Magyar Péter azonnal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot.

Magyar Péter azonnal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot.

Felmentették Czunyiné dr. Bertalan Juditot a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program, valamint a Terület és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságának elnöki pozíciójából. Magyar Péter, aki a Fidesz képviselője és a Védvonal vezetője, a korábbi kormányváltás után is felelős volt a területek irányításáért, de az új miniszterelnök most elbocsátotta őt.

A 24.hu híradása szerint a döntés a Magyar Közlönyben jelent meg, ami jelzi a kormány új irányvonalát és átrendezéseit. Czunyiné dr. Bertalan Judit szerepe eddig meghatározó volt, azonban ez a lépés új kihívások elé állítja a programok vezetését és a területfejlesztés folyamatát. Az új kormányzati struktúrák és a személyi változások várhatóan hatással lesznek a jövőbeni projektekről és a fejlesztési irányvonalakról szóló döntésekre is.

Forrás mandiner.hu