Mercedes 210-nel ütközött, ám az áldozatot vádolják.

Mercedes 210-nel ütközött, ám az áldozatot vádolják.

Nem fogadta el az ügyészség javaslatát, ezért bíróság előtt folytatódik annak az idős nőnek az ügye, akit egy két évvel ezelőtti halálos közúti baleset miatt vádolnak – nyilatkozta az RTL híradója.

Az ügyészség álláspontja szerint a balra kanyarodó nő nem biztosította az elsőbbséget a mögötte haladó autóknak. A nő védője azonban az RTL-nek elmondta, hogy a 210 kilométer per órás sebességgel érkező Mercedes olyan gyorsan közelített, hogy a vádlott akkor sem tudta volna elkerülni a balesetet, ha többször is belenézett volna a visszapillantó tükörbe.

Forrás hvg.hu