Majka jelenlegi vezetői engedélye továbbra is felfüggesztett állapotban van. A 24.hu tudósítónak nyilatkozott az ügyével kapcsolatban, és hangsúlyozta: „Meghoztam egy rossz döntést. Tudtuk, hogy előbb-utóbb várható a vádemelés, és már ideje volt, hogy a helyzetet rendezzük, hiszen több mint fél éve nem vezethetünk. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a bíróság milyen ítéletet hoz.”
Amikor arról kérdezték, hogy mit ivott és mennyit, nem kívánt részletekbe bocsátkozni. Mindazonáltal ígéretet tett arra, hogy elfogadja az esetleges büntetést, bármi is legyen az, és nem tervezi, hogy fellebbezne a döntés ellen.
Majka azt is kiemelte, hogy már régóta várakozik a bíróság határozatára, és szeretné, ha végre lezárulna ez az esemény. Az eset okozta felfüggesztett vezetés időszaka már hosszú ideje tart, így indokolt, hogy a helyzet mihamarabb megoldódjon.
Forrás mandiner.hu
